نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته

پخش و فروش دوربین مدار بسته . همچنین خدمات نصب و راه اندازی و پشتیبانی

دوربین مدار بسته

دوربین مداربسته یک دستگاه الکترونیکی است که تصاویر را دریافت کرده و به یک دستگاه ضبط کننده یا نمایش دهنده انتقال می دهد. دوربین های مداربسته معمولا دو کاربری اصلی دارند:

کاربری امنیتی:
از دوربین مداربسته برای افزایش امنیت محل نصب استفاده می شود. این افزایش امنیت می تواند شامل پیشگیری یا پیگرد اعمال مجرمانه باشد.

کاربری نظارتی: از دوربین مداربسته برای نظارت بر عملکرد افراد یا تجهیزات استفاده می شود.

دوربین های مداربسته معمولا از تجهیزات مشترکی ساخته می شوند. مهمترین بخش یک دوربین مداربسته چیپ تصویر آن است. این چیپ تصویر وظیفه تبدیل رشته های نوری به اطلاعات دیجیتال را برعهده دارد. قیمت دوربین های مداربسته با توجه به قابلیت های آنها و کیفیت ساختشان متغییر باشد.

دوربین مدار بسته آنالوگ

این قبیل دوربینها ،انواع بسیار رایجی از دوربین های مداربسته هستند که به صورت مختصر می توان گفت یک سیستم ساده و ارزان برای کاربری های غیر حرفه ای  است.

دوربین مدار بسته تحت شبکه

دوربین های  مداربسته تحت شبکه  (IP)  ،نوع حرفه ای تری از دوربین های حفاظتی و امنیتی است که کیفیت بسیار بالایی دارد و به همان نسبت نیز پر هزینه می باشد.

دوربین مدار بسته HD

این نوع دوربین ها با به کارگیری کابل کواکسیال همانند دوربین های آنالوگ ولی با کیفیت تصویر بالاتر ،وضوح رنگ و تصویر بیشتر و همچنین رزولوشن بالاتری ارائه میدهند.

لوازم جانبی دوربین مدار بسته

لوازم جانبی دوربین مدار بسته از ملزومات نصب این سیستم ها می باشد. از مهمترین لوازم جانبی دوربین مدار بسته میتوان به کابل، لنز، پایه، منبع تغزینه اشاره کرد.

پخش و فروش دوربین مدار بسته با بهترین قیمت – نصب و راه اندازی در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت

اجرا و نصب دوربین مدار بسته

پخش تجهیزات مدار بسته و سیستم های حفاظتی ، عمده محصولات ارائه شده توسط این لئونت شامل دوربین های مدار بسته آنالوگ ، AHD ، دیجیتال و تحت شبکه، دستگاه های ضبط کننده تصویر، کابل تصویر دوربین مدار بسته و کابل شبکه، اتصالات و تجهیزات جانبی مرتبط با سیستم های حفاظتی است.

اجرا و نصب دوربین مدار بسته

لئونت دارای یک تیم فنی مجرب و کاملا فعال است که در سطوح متفاوت (از پروژه های مسکونی و تجاری کوچک تا پروژه های بزرگ) به انجام خدمات نصب و اجرای سیستم مداربسته می پردازد. اجرای پروژه ها با محوریت کیفیت صورت می گیرد و به حداکثر رساندن بهره وری سیستم مداربسته به عنوان یک سیستم نظارتی-حفاظتی از اهداف اصلی آن است.

طراحی اتاق مانیتورینگ

طراحی و اجرای اصولی و حرفه ای اتاق مانیتورینگ دوربین های مداربسته سعی بر جلوگیری از به هدر رفتن انرژی ، وقت و هزینه اضافی سازمان ها ، ارگانها و شرکت های طرف قرارداد بابت استفاده نادرست و یا تجهیزات نامرغوب دارد ، بدین سان تمامی تجهیزات اتاق مانیتورینگ را با برند های معتبر ، آموزش های لازم و موثر در راستای استفاده هر چه بهتر از تجهیزات و نفرات اپراتور برای مشتریان گرامی به ارمغان می آوریم .
صفحه اصلی